Jaki wpływ ma grawer biżuterii na samopoczucie?

Jaki wpływ ma grawer biżuterii na samopoczucie?

16 czerwca 2012 Wyłączono przez Łukasz

Grawer jest stałym elementem wielu wyrobów biżuteryjnych. W niemalże wszystkich zakładach jubilerskich, zajmujących się, nie tylko sprzedażą, lecz także samodzielnym wytwarzaniem biżuterii, do bransoletki, pierścionka, czy wisiorka, można zamówić konkretny grawerunek. Zdawać by się mogło, że to przeżytek, ponieważ już nasze babcie posiadały ozdoby z inicjałami ukochanych, którzy wyruszyli na wojnę. Nic bardziej mylnego. Umieszczane na produktach biżuteryjnych napisy, imiona, daty i cytaty to niezwykle sympatyczne akcenty, które nadają każdemu wyrobowi indywidualnego i osobistego charakteru.

Niezwykła pamiątka

Popularne są np. obrączki nowożeńców z wypisaną po wewnętrznej stronie datą uroczystości. Interesującym pomysłem jest również grawer na biżuterii, którą mamy zamiar wręczyć w prezencie mamie, cioci, przyjacielowi, czy innej osobie bliskiej naszemu sercu. Kilka prostych słów jest w stanie idealnie wyrazić nasze uczucia. Poza tym, taka biżuteria zawsze staje się cenną pamiątką, która po latach wywołuje wiele wzruszeń i emocji. Sprawia, że z prawdziwym rozrzewnieniem wspomina się wspólnie spędzone chwile, zwłaszcza, jeśli z osobą obdarowującą nie mamy już kontaktu.

Unikatowość biżuterii grawerowanej

Nawet, jeżeli kupujemy wyroby biżuteryjne dla siebie, również możemy dobrać odpowiedni napis. Grawerunek może wyrażać nasze życiowe motto lub konkretną wartość, która w naszym życiu jest priorytetowa. W ten sposób noszowa przez nas biżuteria grawerowana idealnie wpasowuje się w nasz niepowtarzalny styl i w pewnym sensie wyraża naszą osobowość, podobnie, jak tatuaż na ciele.